Przychodnie Lekarskie Hipokrates

Pielęgniarka w POZ

Poszukujemy pracownika na stanowisko - Pielęgniarka w POZ

Zakres obowiązków

  1. Kompleksowa i sprawna opieka pielęgniarska nad pacjentem w zakresie leczenia, diagnostyki i profilaktyki.
  2. Wykonywanie zabiegów pielęgniarskich (m.in. iniekcje, pobieranie materiału biologicznego do badań, wykonywanie szczepień ochronnych, zmiana opatrunku, EKG, spirometria, pomiar ciśnienia)
  3. Prowadzenie dokumentacji medycznej pielęgniarskiej zgodnie z obowiązującymi procedurami.
  4. Współpraca z lekarzami oraz zespołem rejestracji.
  5. Przygotowywanie gabinetów lekarskich i zabiegowych do pracy.

Wymagania

  1. Wykształcenie kierunkowe – średnie bądź wyższe – pielęgniarstwo.
  2. Aktualne prawo wykonywania zawodu.
  3. Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku.
  4. Samodyscyplina i umiejętność organizacji pracy.
  5. Wysoka kultura osobista i życzliwe podejście do pacjenta.
  6. Mile widziane ukończone kursy specjalistyczne w dziedzinie pielęgniarstwa.

Oferujemy

  1. Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy.
  2. Praca wg grafiku w godzinach otwarcia przychodni (dni robocze)
  3. Umowę o pracę lub umowa o współpracę (działalność gospodarcza).
  4. Wynagrodzenie dostosowane do posiadanych kwalifikacji.
  5. Niezbędne narzędzia pracy (praca na profesjonalnym i nowoczesnym sprzęcie).

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.

📞 665 401 419
✉️ praca@przychodnia.torun.pl

Umów się na wizytę: 56 622 24 49